
Letná prikrývka HEARTIX 140x200 cm, oranžová
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmoRozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednofarebné obliečky 140x200 z mikrosaténu pre spálne v štýle minimalizmu Obliečky a kolekcia KLARISA otvárajú priestor pre vašu fantáziu. Stačí farebné prestieradlo podľa nálady a zakaždým bude vzhľad vašej spálne iný. Mikrosatén sa pýši niekoľkými kladnými vlastnosťami, ktoré musíte vyskúšať. Tmavý dezén krásne doladí aj téma na Halloween. Nepatrne lesklý povrch zdatne dopĺňajú dobré absorpčné vlastnosti a farby, ktoré dlhodobo odolávajú praniu. Tieto rýchloschnúce obliečky majú extrémne jemné vlákna a sú príjemné na dotyk. Obliečky 140x200 a 70x90 cm skvelo padnú na našu ponuku lôžkovín.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Jednolôžko |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Štýl | Jednofarebné |
| Materiál | Mikrosatén |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KLARISA |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
182×190 cm, priemer
Na odoslanie o 5 dní
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, výška
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko, priemer
Skladom
200×220 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko, priemer
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, na jednolôžko, výška
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
170×210 cm, na jednolôžko, na dvojlôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
170×210 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Skladom
130×180 cm, priemer
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×270 cm, na jednolôžko, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
140×220 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
Na jednolôžko, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, na dvojlôžko
Skladom
170×210 cm, na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Na jednolôžko, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, chrániče, výška
Skladom