



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoratívna LED žiarovka EKZA3560 s unikátnym dizajnom v tvare diamantu sa stane štýlovým doplnkom každého interiéru. Žiarovka vyžaruje príjemné, teplé biele svetlo, ktoré má farebnú teplotu 2700 K. Vďaka elegantnému sklenenému prevedeniu pripomínajúcemu brúsený diamant vytvára táto LED žiarovka originálnu a neopakovateľnú atmosféru v každej miestnosti. Sklo žiarovky efektne rozptyľuje svetlo a jej dekoratívny jantárový odtieň („Amber“) posilňuje celkový estetický dojem priestoru. Táto diamantová LED žiarovka s klasickým závitom E27 je ideálna predovšetkým pre svietidlá v štýle vintage, retro, ako aj do moderných lámp s priehľadným sklom.
| Typ pätice | Závit E27 |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Globe a deco pipe, Retro |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Oranžová |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Svietivosť | 280 lm |
| Výška žiarovky | 15 cm |
| Šírka žiarovky | 10 cm |
| Plu kód | 02693733560 |
| Pätica žiarovky | E27 |
| Výkon | 4 W |
| Výrobca | Ecolamp by eLight |

LED, retro, so závitom E14
Na odoslanie o 3 dni
LED, reflektorová, s päticou G4
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, retro, sviečková
Na odoslanie o 1 deň
LED, úsporná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, RGB
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
So závitom E27, s denným bielym svetlom
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Na odoslanie o 3 dni
LED, retro, so závitom E27
Na odoslanie o 1 deň
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, ekologická
Skladom
LED, farebná, retro
Na odoslanie o 1 deň
LED, farebná, so závitom E27
Na odoslanie o 3 dni
LED, farebná, so závitom E27
Na odoslanie o 1 deň
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, so závitom E27, globe a deco pipe
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, farebná, retro
Na odoslanie o 3 dni
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, farebná
Skladom