



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 7,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná LED žiarovka E27 s výkonom 6 W a svetelným tokom 700 lm vyžaruje teplé biele svetlo s farebnou teplotou 2700 K. Má klasický guľovitý tvar G125 a jantárové sklo , ktoré vytvára jemný svetelný efekt s nádychom nostalgie. Vynikne najmä vo priehľadných alebo kovových svietidlách , kde jej tvar a farba môžu naplno vyniknúť. Skvelo sa hodí do interiérov ladených v retro alebo industriálnom štýle , kde pôsobí nielen ako zdroj svetla, ale aj ako výrazný dekoračný prvok . Vďaka kombinácii dizajnu a funkčnosti vytvára útulnú a výnimočnú atmosféru v každom priestore.
| Farebné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Závit E27 |
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Globe a deco pipe, Retro |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Žltá |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Svietivosť | 700 lm |
| Výška žiarovky | 17,5 cm |
| Šírka žiarovky | 12,5 cm |
| Plu kód | 02693780168 |
| Výkon | 6 W |
| Pätica žiarovky | E27 |
| Výrobca | Ecolamp by eLight |

LED, s päticou G9, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, so závitom E14, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, retro
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, so závitom E27, globe a deco pipe
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
So závitom E27, s denným bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, ekologická
Skladom
LED, stmievateľná, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, RGB
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, sviečková
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň