








Najlepšia cena za posledných 30 dní: 84,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obrazy s ručne maľovanými prvkami v súprave 2 ks 50x70 cm Breeze – Styler
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
| Materiál | Plátno |
|---|---|
| Typ | Sady |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Škandinávsky |
| Počet kusov | 2 ks |
| Špecifický materiál | PVC/MDF |
| Hrúbka | 1.8 cm |
| Váha | 2.7 kg |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte |
| Spôsob uchytenia | Háčik/vešiak/klinčeky/šróby |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Material | Plátno |
| Výrobca | Styler |
Používateľské recenzie
Krajšie ako na obrázku, odporúčam do moderného svetlého interiéru.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčam, vyzerajú skvele.
Pekné, moderné obrazy za výbornú cenu. Skvele sa mi hodia.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

60×90 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
90×60 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
90×60 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
90×60 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, v modernom štýle
Skladom
50×70 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom