





Rozmery 80×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 33,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obraz 60x80 cm Wildflowers – Styler
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| Materiál | Plátno |
|---|---|
| Typ | Jednodielne |
| Krajina pôvodu | PL |
| Doplnkový materiál | MDF |
| Špecifický materiál | PVC |
| Váha | 1.65 kg |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix |
| Produktový rad | Canvas |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte |
| Rám | Bez rámu |
| Farba | Farebná |
| Material | Plátno |
| Výrobca | Styler |

105×150 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, jednodielny, s motívom krajiny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
90×60 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, s kvetinami
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, s kvetinami
SkladomDoprava zadarmo
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

100×135 cm, celoročná
Skladom
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

150×200 cm
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×18 cm
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom