







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 34 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obrazy v súprave 3 ks 30x30 cm Pampas – Styler
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Výška: | 30 cm |
| Typ | Sady |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Počet kusov | 3 ks |
| Materiál | MDF/papier |
| Hrúbka | 1.6 cm |
| Váha | 1.35 kg |
| Produktový rad | Pampas |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Spôsob uchytenia | Háčik/klinčeky/šróby/vešiak |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Balenie | Rovné |
| Rám | Drevovláknitá doska |
| Material | MDF/papier |
| Výrobca | Styler |
Používateľské recenzie
Krásné obrázky, přesně odpovídají popisu, mám už jedny jiné a naprostá spokojenost.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
S kvetinami, mapy
Skladom
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, jednodielny, s motívom krajiny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Jednodielny, s motívom krajiny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Drevený, v škandinávskom štýle, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny, drevený
Skladom
Kuchynské poličky, plastový, kovový
Skladom