



Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 25,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnený uterák z kolekcie Pierre Cardin, šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: čierna a červená, gramáž: 450 GSM, zloženie: 100% bavlna, ozdobná časť: 64% bavlna, 36% polyester.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Polyester, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Farba | Červená |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571519580 |
| Hustota látky | 450 GSM |
| Kolekcia | Pierre Cardin |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Motív | S motívom, So vzorom, S nápisom |
| Výrobca | Pierre Cardin |

Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, v sadách, jednofarebný
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, froté, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, bavlnený, froté
Skladom