





Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 63,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sada vianočných uterákov so žakárovým okrajom. Farba: biela, gramáž: 480 GSM, zloženie: 100% bavlna; 50% bavlna 50% polyester.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Froté, Polyester, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Motív | Vianočné |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 3 ks |
| Plu kód | 03571435255 |
| Hustota látky | 480 GSM |
| Sada | Áno |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
50×140 cm, bavlnený, kusový
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
30×50 cm, bavlnený, kusový
Skladom
30×100 cm, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový, jednofarebný
Skladom
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Skladom
50×100 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, s vianočným motívom
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň