


Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dvojvrstvová prikrývka z Merino vlny sa vďaka prirodzeným termoregulačným vlastnostiam ihneď prispôsobí telesnej teplote. Tým je telo vystavené tzv. suchému teplu, ktoré tíši reumatické bolesti, zlepšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na problémy s obličkami a močovými cestami. Prírodný vlnotuk lanolín chráni jej vlákna pred šírením baktérií a tým je veľmi vhodná pre alergikov. Prikrývka z obojstranne česanej vlny Merino je veľmi dobre priedušná a neškriabe. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam je vhodná i pre reumatikov. Odporúčame ju prať ručne na 30 °C za pomoci pracieho prostriedku s lanolínom. Ide o český výrobok. Materiál: 100% merino vlna o hmotnosti včesu 2x 550 g/m2 Rozmer: 135 x 200 cm Odporúčané pranie: profesionálne chemické čistenie alebo ručné pranie do 30 °C za použitia prostriedku s lanolínom
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Rozmer deky | 135 x 200 cm |
| Rozmer | 135 x 200 cm |
| Hmotnosť prikrývky | 2970 g |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Gramáž | 550 g/m² |
| Český výrobok | Áno |
| Vlastnosti | Antialergické, Celoročné |
| Typ | Deky |
| Hrejivé tipy | Deky, prehozy a súpravy |
| Motív | Jednofarebné |
| Materiál | Merino vlna |
| Výplň | Ovčia vlna |
| Výrobca | 2G |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
S tovarom, som spokojná. Je kvalitný.
Kvalita a rýchlosť dodavky.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Všetko je v poriadku, aj doprava.
S tovarom som veľmi spokojná.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Prikrývku veľmi odporúčam. Je kvalitná.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z Heureky
Celkovo hodnotím kladne
plne funkčný
Je dosť aromatická a zbytočne veľká
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Sme spokojní, deka je skvelá, plánujeme kúpiť aj pre ostatných členov rodiny :)
Merino hreje, spinká sa dobre, splnilo naše očakávania.
Je potrebné mať dostatočne veľkú posteľnú bielizeň, ale to nie je nevýhoda, to je realita :)
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk




Výška, priemer
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo






Priemer
Skladom



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Doprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo

Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Výška, priemer
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Výška, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Výška, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni

Ručný, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni