





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
celoročné použitie - v zime hrejú, v lete chladia ukľudňujúca aróma levandule pre lepšie zaspávanie antibakteriálne a alergicky neutrálne vysoko priedušné pratelné do 60 °C, sušenie v domácej sušičke dlhá životnosť Posteľná súprava lôžkovín Bella Levanduľa vyniká vynikajúcou hrejivosťou pre celoročné použitie. Váha výplne prikrývky a naplnenia vankúšov zodpovedá vysoko luxusnému výrobku, ktorý zaistí po celý rok optimálnu klímu pre plnohodnotný spánok a odpočinok. Výrobok obsahuje v povrchovej tkanine extrakt z levandule, ktorý krásne prevonia celé lôžko a spríjemní tak vaše zaspávanie. Vôňa levandule má upokojujúci účinok a napomáha k zlepšeniu porúch spánku, bolestí hlavy, depresie, znižuje nervozitu a svalové napätie. Aróma levandule tiež pozitívne pôsobí proti hmyzu. Bella Levanduľa je z jemnej 100% polyesterovej tkaniny obsahujúcej stovky mikrovlákien. Na tie nadväzujú mikropriestory vyplnené vzduchom, ktoré v tkanine pôsobia ako termoregulačný prvok, takže tkanina v chlade hreje a v teplom prostredí účinne odvádza vodné pary a teplo od ľudského tela. Vďaka svojej pevnosti zaisťuje tkanina dlhú životnosť. Súprava má antibakteriálne vlastnosti a je vhodná aj pre alergikov. Vankúš je v povrchovej časti podložený polyesterovým rúnom a elegantne prešitý. Náplň je tvorená z dutých vlákien tvarovaných do guľôčok, ktoré dodávajú vankúšu mäkkosť a pružnosť a vankúš tak poskytuje hlave optimálnu oporu. Prikrývka obsahuje v náplni tvarované duté polyesterové vlákna, ktoré jej spolu s mikrovláknitou tkaninou dodávajú zvýšenú ľahkosť, príjemnú hrejivosť a vysokú vzdušnosť. Súprava obsahuje 1x vankúš 70 x 90 cm a 1x prikrývku 135 x 200 cm. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno s extraktom z levandule
| Farba | Fialová |
|---|---|
| Hmotnosť vankúša | 1200 g |
| Hmotnosť prikrývky | 1250 g |
| Rozmery prikrývky | 135 x 200 cm |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Český výrobok | Áno |
| Vlastnosti | Antialergické, Celoročné, S levanduľovou arómou |
| Výplň | Duté vlákno |
| Materiál poťahu | Polyester - mikrovlákno |
| Druh tovaru | Obliečky, plachty, vankúše |
| Výrobca | B.E.S. Petrovice |
Používateľské recenzie
S objednávkou som veľmi spokojná, paplón s vankúšom prišli vynikajúcom stave. Môžem len odporučiť.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk








Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni







Priemer
SkladomDoprava zadarmo



Výška, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Priemer
Skladom



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Na spanie, klinový, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 3 dni
Na dvere
Na odoslanie o 3 dni
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo

Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Na dvere, závesný
Na odoslanie o 3 dni
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 3 dni
182×190 cm, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
180×270 cm, na jednolôžko, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
20×160×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo