






Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zahreje aj ochladí - stačí si vybrať stranu Ste tiež ten typ, čo miluje krásne a hlavne maximálne praktické „vychytávky“ pre útulný domov? Oceníte nápad, ktorý ušetrí vašu peňaženku? Potom práve pre vás sme vytvorili náš unikátny koncept perín Dual Feel® kombinujúcich dve zdanlivo nezlučiteľné funkcie - zároveň hrejú aj chladia, takže ich môžete používať po celý rok. Huňatý hrejivý baránok vás mäkko objíme a okamžite zahreje aj počas studených nocí. Zamatovohebká a hladká letná strana v úžasnej žltej farbe s vkusnou dizajnovou potlačou inšpirovanou medovými plástami pohladí a príjemne ochladí. Prešívanú obojstrannú súpravu Malvina vytvorili naši dizajnéri v rámci jedinečnej kolekcie našich originálnych produktov decoDoma ORIGINAL COLLECTION. Veríme, že sa stane skutočným pokladom vašej spálne a zárukou spokojného spánku za všetkých okolností. Unikátne obojstranné prevedenie Súprava Malvina patrí medzi naše jedinečné súpravy 2 v 1 s rôznym prevedením strán. Zimná strana je hrejivý baránok SHERPA s dlhým hebkým vlasom imitujúcim vlnené rúno. Letná potlačená strana je z hladkého a priedušného mikrovlákna s chladivým efektom. Prikrývka je veľmi ľahká a prešitá, takže nestráca tvar. Celková gramáž prikrývky 495 g/m2 predstavuje vysokú kvalitu - väčšiu hrúbku, hrejivosť a mäkkosť ako majú fleecové a bavlnené deky. Obliečka na vankúš je vybavená zapínaním na zips pre jednoduché povliekanie. Potlač je riešená metódou digitálnej tlače. Tá zaručuje vysokú kvalitu a stálosť farieb aj po opakovanom praní. Všetok materiál je antibakteriálny a antialergický, odpudzuje roztoče, ľahko sa perie a udržuje. Malvina má celosvetovo uznávaný certifikát kvality OEKO-TEX Standard 100, garantujúci použitie výhradne zdravotne neškodných materiálov. Súprava 3 dielov V balení baránkovej súpravy Malvina dostanete: Prešívanú prikrývku s výplňou z dutého vlákna s rozmermi 140 x 200 cm. Prikrývka má letnú a zimnú stranu a nemusíte ju povliekať. Obliečka na vankúš s rozmermi 70 x 90 cm s letnou a zimnou stranou a zapínaním na zips. Vankúš s výplňou z dutého vlákna s rozmermi 70 x 90 cm. Súprava je vhodná na celoročné použitie doma aj na chalupe. Skvele sa hodí na prespanie návštev. Jednoducho ju vytiahnete zo skrine a je hotovo. Odporúčame prať na 40 °C s použitím antistatickej aviváže Sleepwell, ktorá zachová nadýchanosť a hebkosť vlákien. UPOZORNENIE: súprava je dodávaná vákuovo balená, výplň vankúša je nepovlečená, obliečka na vankúš je vložená do prikrývky.
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Rozmer deky | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1x obliečka na vankúš, 1x prikrývka, 1x vankúš, Vákuovo balené |
| Gramáž | 495 g/m² |
| Vlastnosti | Antialergické, Bez povliekania, Hrejivé / chladivé |
| Hrejivé tipy | Deky, prehozy a súpravy |
| Výplň | Duté vlákno |
| Úprava | Hrejivý baránok SHERPA, hladké mikrovlákno |
| Certifikát | OEKO-TEX Standard 100 |
| Prevedenie | Prešívané, DualFeel® LETO/ZIMA |
| Typ | Súpravy |
| Značka | DecoDoma ORIGINAL COLLECTION |
| Rozmer | Vankúš 70 x 90 cm, Prikrývka 140 x 200 cm |
| Materiál | Polyester - mikrovlákno, sherpa |
| Výrobca | DecoDoma |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Prešívaná deka Malvina
Moje vnúčatá ho milujú, je krásny a mäkký, takže si objednávam ďalší. Som úplne spokojná.
-
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Vankúš je vyplnený vafľovou penou. Budem musieť vymeniť výplň alebo kúpiť nový kvalitný vankúš!!!!!!!
Nekvalitný vankúš!!!!!!!!!
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Kúpila som ju ako vianočný darček, tak dúfam, že to bude milé prekvapenie. Deka a vankúš sú skvelé, priam vás vyzývajú, aby ste sa do nich zachumlali????
Všetko je mäkké a útulné.
Nič
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
Hodnotím súpravu veľmi pozitívne. Zimná a letná strana maximálne vyhovuje.
ľahkosť deky
/
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk
nič moc
Mám už súpravy z minulosti, ale táto je veľmi slabá na dotyk aj kvalitu, cena však rovnaká.
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Stiahnuté z e-shopu DeDoma.sk

Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Hĺbka, priemer
Skladom








Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Hĺbka, priemer
Skladom
Hĺbka, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo


Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
Výška, priemer
Na odoslanie o 1 deň

Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Výška, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Výška, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Skladom

Výška, priemer
Na odoslanie o 3 dni


Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 3 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 3 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Gumová
Na odoslanie o 3 dni
210×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 3 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Porcelánová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni