Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Biela šatníková skriňa s posuvnými dverami 121x200 cm Line – Tvilum
Rozmery 200×121×60 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Dost šuplíků, prostorné (20%)
- Dveře jezdí hladce (20%)
- Poškozené nebo nekvalitní díly (80%)
- Chybějící příslušenství (40%)
História cien
- 29. 4. 2026 - 307,7 €
- 19. 4. 2026 - 307,7 €
- 22. 3. 2026 - 298,4 €
- 16. 1. 2026 - 286 €
- 10. 1. 2026 - 305 €
- 27. 12. 2025 - 298,35 €
- 11. 12. 2025 - 312 €
- 5. 12. 2025 - 298 €
- 5. 11. 2025 - 308 €
- 26. 6. 2025 - 351 €
- 20. 6. 2025 - 291 €
- 10. 6. 2025 - 351 €
- 6. 6. 2025 - 302 €
- 27. 5. 2025 - 351 €
- 26. 5. 2025 - 302 €
- 23. 5. 2025 - 298 €
- 11. 11. 2024 - 275,2 €
Popis produktu
Biela šatníková skriňa s posuvnými dverami 121x200 cm Line – Tvilum
Rozmery
| Šírka: | 121 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | Plné |
| Materiál | Lamino |
| Typ skrine | S posuvnými dverami/uzavretá |
| Krajina pôvodu | DK |
| Nosnosť | 100 kg |
| Váha | 96.1 kg |
| Uzatvárací systém | Bez tlmenia |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál zadnej časti | Drevovláknitá doska |
| Materiál rukoväti | Plast |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Produktový rad | Line |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Basic |
| Vlastnosti | So zásuvkami/s posuvnými dverami/so skriňovou tyčou/s poličkami |
| Material | Drevotrieska |
| Výrobca | Tvilum |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Dost šuplíků, prostorné (20%)
- Dveře jezdí hladce (20%)
- Dobrá cena (20%)
- Poškozené nebo nekvalitní díly (80%)
- Chybějící příslušenství (40%)
- Estetické vady (40%)
Používateľské recenzie
Zle spracované
Bočnice křivá, chyběly 2 dřevěné kolíky a 1 šroub z umělé hmoty.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Skvělá skříň do dětského pokoje. Dost šuplíků, které jsou prostorné a dveře jezdí v drážkách na volno. Návod a vše příslušenství bylo v pořádku. Jeden estetický kaz, trochu mi vadí, že uvnitř na horní desce skříně z vnitřní strany je předvrtáno uprostřed pár děr, jako na jinou variantu sestavení, ale jsou tam lepítka na šroubky, tak byly zalepeny.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Dosky skrinky prišli zlomené, rohy rozbité... úplne sklamaná, vzdám sa online nakupovania.
Produkt prišiel v extrémne poškodenom obale a samotný výrobok má niekoľko viditeľných chýb. Napriek tomu som si ho ponechal, vzhľadom na to, že som ho kúpil za dobrú cenu.
Odporúčame

Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - grafit
Rovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková lavica s vešiakom a botníkom, sedák - laty, dĺžka 1500 mm, sivá
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovová šatňová boxová skriňa na nôžkach s 10 boxami BARTEK, 1360 x 1720 x 450 mm, Eco Design: antracitová/ dub sonoma
Kovový, matný, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková lavica s vešiakmi, dĺžka 2000 mm - jednostranná
SkladomDoprava zadarmo
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Kancelárska šatníková skriňa PRIMO WOOD, 3 police, šatníková tyč, 800 x 500 x 1781 mm, dub prírodný
V dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková skriňa Star 90 cm wenge
Dvojdverový, s poličkami, na nožičkách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa MALWA 180 cm antracit/dub artisan
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom


































































