Odporúčame
LED Zrkadlo s osvetlením 9xLED/1W/230V 3000/4000/6000K 50x40 cm IP44
História cien
- 26. 5. 2026 - 81,9 €
- 7. 11. 2024 - 81,9 €
Popis produktu
Designové zrkadlo s deviatimi LED žiarovkami. Vďaka vysokému stupňu krytia IP44 sa skvele hodí aj do kúpeľne. Současťou zrkadla je dotykový vypínač. Týmto vypínačom môžete tiež zvoliť vhodnú farbu svetla (teplú, dennú alebo studenú bielu).
Parametre
| S osvetlením | Ano |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia/Dotykové ovládanie/Vypínač na tele svietidla |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 1 W |
| Počet žiaroviek | 9 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 1 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 5 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Celkový svetelný tok | 648 lm |
| Index podania farieb (cri) | 70 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Typ | Zrkadlo s osvetlením |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Series | LED MIRROR |
| Výrobca | Eurolamp |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo































