
















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 38,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toto elegantné závesné svietidlo inšpirované vzhľadom planéty s prstencami je vynikajúcou voľbou pre milovníkov moderného dizajnu. Jeho jedinečný tvar mu dodáva výrazný, kozmický charakter. Tienidlo svietidla je vo forme gule obklopenej plochým, diskrétnym prstencom, vďaka čomu je pútavá a štýlový akcent v každom interiéri. Ideálne na zavesenie nad jedálenský stôl, do obývačky alebo ako pútavá dekorácia v spálni. Toto svietidlo poskytuje nielen vynikajúce osvetlenie, ale dodáva interiéru aj modernú a mierne futuristickú atmosféru.
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba | Biela |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 20 cm |
| Šírka svietidla | 125 cm |
| Výška svietidla | 20 cm |
| Plu kód | 03282773615 |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | G9 |
| Výkon | 8 W |
| Kolekcia | Hyperion |
| Výrobca | Sollux Lighting |

LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni