
















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 108,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo SPARK je moderné svietidlo, ktoré sa dokonale začlení do každého interiéru, od kuchyne až po kanceláriu. Jeho minimalistický dizajn sa vyznačuje jednoduchým tvarom, ktorý nielen presvetlí priestor, ale slúži aj ako štýlový dekoratívny prvok. Svietidlo SPARK spája funkčnosť s estetikou a poskytuje rovnomerné a príjemné svetlo. Ideálne pre tých, ktorí oceňujú moderné a elegantné riešenia v interiérovom dizajne.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Hranaté |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 100 cm |
| Šírka svietidla | 120 cm |
| Výška svietidla | 8 cm |
| Plu kód | 03282774896 |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | G13 |
| Svietivosť | 850 lm |
| Kolekcia | Spark |
| Výkon | 8,5 W |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDo kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDo kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni