

Rozmery 97×87×55 cm
Zásuvková komoda s prebaľovacím pultom Rea Mickey - biela; Rozmery (ŠxHxV): 87x55x97 cm; Materiál: laminovaná DTD.
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 97 cm |
| S komodou | Ano |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Váha s obalom dodávateľa | 63 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1301 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Rea Mickey |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zdroj energie | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne