Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Sol je moderný elektrický radiátor s rozmermi 1200 x 500 mm, ktorý zabezpečuje účinné vykurovanie vďaka výkonu 600 W. Vyrobený z ocele, v antracitovej farbe, ideálne zapadne do každého interiéru. Obsahuje 25 vykurovacích tyčí, čo zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla. Vďaka dotykovému ovládaniu s LED displejom možno ľahko kontrolovať teplotu v rozsahu 40°C-65°C. Doplnkové funkcie ako zámok rodičovskej kontroly a funkcia sušenia zvyšujú komfort použitia. Súčasťou sady sú aj závesy a montážna súprava. Doplnková ochrana, ako ochrana proti práci "na sucho" a odolnosť proti korózii, zvyšujú trvanlivosť zariadenia.