Mexen Ares elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, čierny - W102-0700-400-2300-70
Odporúčané ponuky
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Ares je moderný elektrický radiátor s rozmermi 700 x 400 mm a výkonom 300 W v elegantnej čiernej farbe. Vyrobený z ocele, poskytuje trvanlivosť a odolnosť proti korózii vďaka vysokokvalitnej lakovej povrchovej úprave. Radiátor má 13 vykurovacích tyčí a vstavaný termostat udržiavajúci požadovanú teplotu. Vďaka funkcii Sensitive je možné nastaviť teplotu od 40°C do 65°C, a vďaka možnosti Comfort je možné prispôsobiť čas sušenia. Ochrana proti práci na "sucho" a detská uzávierka poskytujú dodatočnú bezpečnosť. V balení nájdete závesy, montážnu sadu a uzatváracie zátky.