




Rozmery 50×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský bavlnený uterák, šírka: 50 cm, dĺžka: 90 cm, farba: modrá, gramáž: 480 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Množstvo | Kusové |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Modrá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571650597 |
| Hustota látky | 480 GSM |
| Motív | Zvieratá, Vyšívané, S motívom, So vzorom, S obrázkom |
| Rozmery | 50 x 90 cm |
| Pre koho | Bábätká, Chlapci |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50×90 cm, kusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň


30×50 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo





Kusový
Skladom
30×50 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo

50×90 cm, v sadách, froté
Na odoslanie o 1 deň
Kusový
Skladom

30×50 cm, kusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, kusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bambusový, v sadách
Skladom
30×50 cm, kusový, v sadách
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kusový
Skladom

30×50 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo


Kusový
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni