


Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zamatová dekoratívna obliečka na vankúš s vianočným vzorom, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 200 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Motív | Vianočný |
| Farba | Čiernobiela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571661470 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50×50 cm, s fotkou, štvorcová
Skladom
40×40 cm, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
S fotkou, štvorcová
Na odoslanie o 3 dni
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Vianočná, jednofarebná, štvorcová
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Vianočná, jednofarebná, štvorcová
Skladom
70×90 cm, v modernom štýle, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Vianočná, štvorcová
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Vianočná, štvorcová
Skladom
45×10 cm, štvorcová, s kvetinami
Skladom
Vianočná, jednofarebná, štvorcová
Skladom
Vianočná, štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
S fotkou, štvorcová, so zipsom
Skladom
S fotkou, štvorcová
Na odoslanie o 3 dni

Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, v modernom štýle, štvorcová
Skladom
Vianočná, štvorcová, polyesterová
Skladom
45×45 cm, vianočná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom