







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 39,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Menej je viac a naša kolekcia LOOPEZ je toho najlepším dôkazom. Klasická elegancia sa tu stretáva s moderným minimalizmom. Matná čierna farba kontrastuje s leskom chrómu, medi alebo zlata. Podobne ako tie najjemnejšie šperky, aj naše svietidlá LOOPEZ zvýraznia krásu vášho domova a vrhajú svetlo presne tam, kde je potrebné. Kolekcia LOOPEZ obsahuje všetko, čo potrebujete na štýlové osvetlenie každej miestnosti: stropné svietidlá, svietniky a závesné svietidlá v niekoľkých variantoch. Hľadáte funkčné osvetlenie nad jedálenský stôl? Alebo možno chcete osvetliť svoju chodbu? Práve ste našli svoju dokonalú kolekciu.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka svietidla | 6 cm |
| Výška svietidla | 29 cm |
| Šírka svietidla | 6 cm |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Plu kód | 03282731684 |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kolekcia | Loopez |
| Kompatibilné žiarovky | GU10 |
| Výkon | 40 W |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Tvar svietidla | Valec |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Do kuchyne, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, do kuchyne, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Drevené, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
LED, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, zapínané vypínačom, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, do kuchyne, kovové
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastové, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, zapínané vypínačom, atypické
Na odoslanie o 3 dni
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň