




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Tieto unikátne sklenené svietidlá z kolekcie FLORENCE v sebe spájajú jedinečný dizajn zameraný na každý detail v kombinácii s modernými prvkami umenia a krásy. Pre väčšinu našich svietidiel sme pre vás pripravili kolekcie (kolekcia FLORENCE) , aby výber svietidla bol čo najjednoduchší a najrýchlejší. Každá kolekcia nesie iný dizajn a je poskladaná tak, aby ste mali k dispozícii všetky možné typy svietidiel či už zariaďujete chodbu, spálňu alebo kuchyňu. Okrem komplexnosti jednotlivých kolekcii sú možné aj rôzne farebné a konštrukčné vyhotovenia (platí len pre niektoré svietidlá). Pri výbere svietidla, kde sú rôzne farebné alebo konštrukčné kombinácie, vás prosíme zvolený variant uviesť do poznámky pre predajcu, ktorá sa nachádza v košíku. V prípade, že by ste sa chceli informovať o tomto svietidle ale v inej kombinácii farieb ako máme zobrazené na obrázkoch, respektíve by ste mali záujem o toto svietidlo ale v kovovom ráme (CAGE) alebo s kovovým prsteňom (RING), tak nás prosím kontaktujte a pripravíme vám individuálnu ponuku.
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Biela |
| Farba konštrukcie | Čierna |
| Dĺžka/výška svietidla | 19 cm |
| Šírka svietidla | 15 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 15 cm |
| Výška tienidla | 15 cm |
| Plu kód | 06058171943 |
| Kolekcia | Florence |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E14 |
| Tvar svietidla | Okrúhly |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Výrobca | Light Home |

Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Drevené, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, s diaľkovým ovládaním
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, do kuchyne, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, okrúhle, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom