






Rozmery 50-70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sada uterákov s ozdobným okrajom, farba: hnedá. Rozmer: 1 ks 50 x 90 cm, 1 ks 70 x 140 cm, gramáž: 500 GSM, zloženie: 100% bavlna; ozdobná časť: 80% polyester, 20% bavlna.
| Šírka: | 50-70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Polyester, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Motív | Zvieratká |
| Farba | Hnedá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571397768 |
| Hustota látky | 500 GSM |
| Sada | Áno |
| Tip na darček | Áno |
| Rozmery | 70 x 140 cm, 50 x 90 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50-70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový, jednofarebný
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 2 dni
140×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
30×50 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
Bambusový, bavlnený, ľanový
SkladomDoprava zadarmo
50×100 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň