





Rozmery 50×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená obliečka na vankúš so saténovým leskom obšitá širokým lemom. Šírka: 50 cm, dĺžka: 70 cm, +4 cm lem, farba: krémová, hmotnosť: 115 GSM, zloženie: 100 % bavlna
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Satén |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571089793 |
| Hustota látky | 115 GSM |
| Rozmery | 50 x 70 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Saténová, jednofarebná, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
50×70 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
50×70 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Saténová, jednofarebná, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
50×70 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, s fotkou, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková

S fotkou, jednofarebná, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 5 dní
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, bavlnená, s pruhmi
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, bavlnená, s pruhmi
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, bavlnená, s pruhmi
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, bavlnená, s pruhmi
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Vianočná, obdĺžniková, atypická
Skladom
40×40 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
S fotkou, jednofarebná, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, obdĺžniková, polyesterová
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
50×70 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Saténová, jednofarebná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom