





Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia SATYNLOVE CLASSIC je výnimočná svojou kvalitou a pestrou farbou. Látka používaná na výrobu obliečok na vankúše je vyrobená z kvalitných priadzí, v kombinácii s moderným dizajnom a patrične sýtymi farbami sú obliečky medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Obliečky na vankúše sú vyrobené z certifikovaných látok. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m 2. Rozmer: 40x40 cm. Zapínanie: zips. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Satén |
| Motív | Fotovankúše |
| Farba | Hnedá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988474110 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery | 40 x 40 cm |
| Výrobca | Darymex |

40×40 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, štvorcová, polyesterová
Na odoslanie o 2 dni
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
So zipsom
Skladom
40×40 cm, saténová, štvorcová
Na odoslanie o 2 dni
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Saténová, s fotkou, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná
Skladom
Saténová, s fotkou, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
50×70 cm, saténová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Na odoslanie o 1 deň