Odporúčame
Biela napínacia plachta z bavlneného perkálu 180x200 cm Percaline – douceur d'intérieur
Rozmery 180×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 26,7 €
- 19. 4. 2026 - 26,7 €
- 5. 3. 2026 - 26,3 €
- 5. 3. 2026 - 26,4 €
- 23. 2. 2026 - 26,3 €
- 11. 1. 2026 - 27,8 €
- 27. 12. 2025 - 26,26 €
- 11. 11. 2025 - 26,2 €
- 5. 11. 2025 - 29 €
- 26. 6. 2025 - 30,9 €
- 20. 6. 2025 - 26 €
- 10. 6. 2025 - 30,9 €
- 6. 6. 2025 - 27 €
- 27. 5. 2025 - 30,9 €
- 23. 5. 2025 - 27 €
- 28. 1. 2025 - 29,4 €
- 24. 1. 2025 - 25,4 €
- 21. 1. 2025 - 29,4 €
- 17. 1. 2025 - 25,4 €
- 1. 1. 2025 - 29,4 €
- 27. 12. 2024 - 25,4 €
- 10. 12. 2024 - 29,4 €
- 10. 12. 2024 - 28,4 €
- 6. 12. 2024 - 24,4 €
- 3. 12. 2024 - 28,4 €
- 28. 11. 2024 - 22,4 €
- 26. 11. 2024 - 28,4 €
- 22. 11. 2024 - 24,4 €
- 19. 11. 2024 - 28,4 €
- 15. 11. 2024 - 25,4 €
- 12. 11. 2024 - 28,4 €
- 8. 11. 2024 - 25,4 €
- 9. 10. 2024 - 28,4 €
- 4. 10. 2024 - 24,4 €
- 1. 10. 2024 - 28,4 €
- 30. 9. 2024 - 24,4 €
- 27. 9. 2024 - 23,4 €
- 17. 9. 2024 - 27,4 €
- 13. 9. 2024 - 23,4 €
- 30. 8. 2024 - 27,4 €
- 25. 8. 2024 - 23,4 €
- 20. 8. 2024 - 27,4 €
- 16. 8. 2024 - 23,4 €
- 1. 8. 2024 - 27,4 €
- 28. 7. 2024 - 23,4 €
- 16. 7. 2024 - 27,4 €
- 12. 7. 2024 - 23,4 €
- 27. 6. 2024 - 27,4 €
- 20. 6. 2024 - 22,4 €
Popis produktu
Biela napínacia plachta z bavlneného perkálu 180x200 cm Percaline – douceur d'intérieur
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Perkál |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlnený perkál |
| Vhodná výška matraca | 30 cm |
| Váha | 0.66 kg |
| Vlastnosti plachty | Napínacie |
| Rozmer plachty | 180x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 115 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo/vhodné do sušičky/možno prať v práčke |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Biela |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom

































