Ecolite WPCB2-24W/CR - LED Panel LEXA LED/12/18/24W/230V čierna
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Popis produktu
Univerzálne moderné svietidlo. Vhodné iba do vnútorných priestorov (IP20). 2 spôsoby montáže: stropné (prisadené) alebo podhľadové (vsadené). Možnosť manuálneho prepínania medzi 3 teplotami chromatickosti (3000K, 4000K a 6000K). Výkon svietidla je možné nastaviť pomocou prepínača priamo na tele svietidla - konkrétne 12W, 18W alebo 24W. Pre rýchle zapojenie káblov bez skrutkovania je pripravená zabudovaná svorkovnica.
Parametre
FarbaBiela
MiestoPracovňa/Spálňa/Obývačka
FunkcieStmievateľné krokovo/LED technológia
Záručná doba36 mesiacov
Montážný otvor240 mm
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja12 W/24 W/18 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti4000 K/6000 K/3000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok2565 lm
TypLED panel podhľadový/LED panel prisadený
Ekvivalent klasickej žiarovky180 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja12 W/24 W/18 W
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
Hĺbka zapustenia70 mm
Spôsob montážePrisadené/Vsadené
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla24 W