Porovnajte ceny od 65,55 € do 66,92 € v 3 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 65,55 € do 66,92 €:
História cien
- 26. 4. 2026 - 66,01 €
- 24. 4. 2026 - 66,01 €
- 10. 4. 2026 - 66,7 €
- 30. 3. 2026 - 69 €
- 27. 3. 2026 - 66,7 €
- 26. 4. 2026 - 65,55 €
- 24. 4. 2026 - 65,55 €
- 10. 4. 2026 - 65,55 €
- 30. 3. 2026 - 69 €
- 27. 3. 2026 - 65,55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Materiál: látka Velvet/chróm Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 95 000 oderov Farba: smaragdová/gold chróm-zlatá Rozmery (ŠxHxV): 56x62x89 cm Výška sedu: 50 cm Hĺbka sedu: 42 cm Šírka sedu: 43 cm Rozmery chrbtovej opierky (ŠxV): 46x45 cm Moderná Nosnosť: 90 kg Atraktívny vzhľad Obsahuje plastové krytky chrániace podlahu Dodávané v demonte
Rozmery
| Šírka: | 56 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Materiál | Plast |
| Čalúnené | Ano |
| Farba | Zelená |
| Výška v cm: | 89 |
| Hĺbka sedáku v cm: | 42 |
| Výška sedenia v cm: | 50 |
| Šírka v cm: | 56 |
| Hĺbka v cm: | 62 |
| Hmotnosť | 6.50 kg |
| Objem balenia: | 0.0722 |
| Rozťahovanie: | Nie |
| Opierka hlavy: | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Vankúše | Nie bez vankúšov |
| Ľavé prevedenie | Nie |
| Pravé prevedenie | Nie |
| Univerzálne prevedenie | Nie |
| Modelová rada | PERLIA |
| Typ nábytku | Stolička |
| Výrobca | Tempo Kondela |
Recenzie
Používateľské recenzie
Elegantná
Pevná konštrukcia
Ľahká montáž
Zakúpené v eshope hejnabytok.sk
Produkt zodpovedá vyobrazeniu na fotografii v katalógu, kvalita vyhovujúca, farba zodpovedá popisu aj vyobrazeniu. Produkt odporúčam
Zakúpené v eshope stoly-stolicky.sk
Odporúčame

TRENDIE Zamatová jedálenská stolička LYON zelená
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Jedálenská stolička Valeria, žltá
84×47×47 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Tehlová zamatová stolička LAVA
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Set 4 zamatových kresiel LAGO - šedé
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jedálenská stolička PESA zelená 708770
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jedálenská stolička v prírodnej farbe Godia – Kave Home
76×56×55 cm
SkladomDoprava zadarmo
Čierna jedálenská stolička s čiernymi nohami Rowico Alpha
Drevená, v škandinávskom štýle

ALMO Béžová Latte (látka Monza 60) / lakovaný dubový rám – DREVENÁ BOUCLÉ STOLIČKA DO OBÝVAČKY, JEDÁLNE A KUCHYNE V RETRO ŠTÝLE
Drevená, čalúnená, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
TRENDIE Zamatová jedálenská stolička LYON hnedá
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Plastová jedálenská stolička EASY II 3+1 ZADARMO, sivá
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Mentolová zamatová stolička LAVA AQUA MINT
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Béžová jedálenská stolička Ciselia – Kave Home
74×51×55 cm, čalúnená, skladacia
SkladomDoprava zadarmo












