Odporúčame
Tempo Kondela Komoda typ 9, dub sonoma, GRAND
Rozmery 140×39 cm
História cien
- 1. 4. 2026 - 229 €
- 6. 2. 2026 - 229,9 €
- 4. 1. 2026 - 220,4 €
- 25. 12. 2025 - 222,72 €
- 30. 9. 2025 - 232 €
- 2. 8. 2025 - 218,08 €
- 22. 7. 2025 - 232 €
- 5. 7. 2025 - 218,08 €
- 28. 2. 2025 - 208,05 €
- 7. 2. 2025 - 220,4 €
- 27. 1. 2025 - 232 €
- 17. 1. 2025 - 220,4 €
- 1. 4. 2026 - 229 €
- 6. 2. 2026 - 217,55 €
- 4. 1. 2026 - 208,05 €
- 25. 12. 2025 - 210,24 €
- 30. 9. 2025 - 219 €
- 2. 8. 2025 - 205,86 €
- 22. 7. 2025 - 219 €
- 5. 7. 2025 - 205,86 €
- 28. 2. 2025 - 208,05 €
- 7. 2. 2025 - 208,05 €
- 27. 1. 2025 - 219 €
- 17. 1. 2025 - 208,05 €
Popis produktu
Komoda dvojdverová typ 09, so 4 zásuvkami, vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální aj pracovní, materiál: DTD laminovaná. Hrany jednotlivých komponentov sú ukončené vrúbkovanou lištou. Farebné prevedenie: dub sonoma. Rozmery (ŠxVxH): 140x96x39 cm. Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm Hrúbka materiálu spodnej dosky: 22 mm Dodávaná v demonte, len na objednávku s dodacou lehotou 4-6 týždňov.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
Parametre
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Lamino |
| Výška v cm: | 96 |
| Šírka v cm: | 140 |
| Hĺbka v cm: | 39 |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Objem balenia: | 0.1222 |
| Modelová rada | GRAND |
| Typ nábytku | Komoda |
| Výrobca | Tempo Kondela |




