








Rozmery 150×100 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Mexen Fox, 2-krídlová vaňová zástena 100x150 cm, 5mm číre sklo, chrómový profil, 891-100-002-01-00 Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Fox Šírka: 100 cm Výška: 150 cm Typ: 2-krídlová vaňová zástena Inštalácia: Univerzálna (ľavá alebo pravá) Typ: Otočný / Posuvný Typ skla: Tvrdené Farba skla: Číra Hrúbka skla: 5 mm Povrchová úprava profilu: Chrómová Povlak pre ľahké čistenie (Easy Clean): Áno Možnosť vyrovnať drobné nerovnosti stien v stenovom profile: Áno Súprava tesnení na odvod vody: Áno
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 150 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Orientácia | Ľavá, Univerzálna |
| Typ vaňovej zásteny | Posuvná |
| Počet dielov | Dvojdielna |
| Farba | Biela |
| Typ | 2-krídlový, Vaňová zástena - posuvná |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709148482 |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1500 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Séria | Mexen Fox |
| Výrobca | Mexen |

S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom
105×150 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom