




Rozmery 140×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Šírka 600 mm Výška 1400 mm Farba profilu Leštený hliník Typ otvárania Otváracie celosklopné Typ výplne Matné sklo Hrúbka skla 6 mm Hmotnosť 11.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913855931 Taric 70200080 Záruka 2 roky Popis Vaňové zásteny sú elegantným a praktickým riešením, ak nechcete alebo nemôžete použiť sprchovací kút. Vaňová zástena VILMA umožňuje obojstranné sklopenie k stene, takže neprekáža. Túto vlastnosť oceníte aj pri upratovaní kúpeľne. Inštalačné prevedenie: na ľavú stranu vane Stenová lišta s otočným profilom z lešteného hliníka Spodné silikónové tesnenie
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 140 cm |
| Výplň dverí | Nepriehľadné sklo |
|---|---|
| Orientácia | Ľavá |
| Typ vaňovej zásteny | Otočná |
| Počet dielov | Jednodielna |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Typ otvárania | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Rozmer | 60x140 |
| Farba profilu | Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Farba skla | Námraza |
| Šírka (mm) | 600 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Výrobca | Aqualine |

100×140 cm, s nepriehľadným plastom, s pravou orientáciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
S pravou orientáciou
Skladom