Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 15. 5. 2026 - 30,9 €
- 15. 1. 2024 - 30,9 €
Popis produktu
Moderné nástenné bodové svietidlo. Vhodné len do vnútorných priestorov (IP20). Hlavný svetelný zdroj je vhodný pre LED žiarovku s päticou GU10 max. 10 W (nie je súčasťou balenia). Praktické LED podsvietenie svieti príjemným denným svetlom (4000 K). Dva samostatné vypínače priamo na tele svietidla.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE/ÁNO (LED) |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | GU10/Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 10 W/6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 300 lm |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Series | PARIS Polux |
| Výrobca | Polux |
Recenzie
Používateľské recenzie
vše OK
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Podľa mňa má podsvietenie 3000k nie 4000k
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Odporúčame

Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo biele 25 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 35 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych 2-žiarovkových IP44 - Baleno
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Priemyselná nástenná lampa tmavo bronzová 2-svetlá - Coen
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Moderná nástenná lampa biela - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Retro nástenná lampa čierna s bronzovou - Milou
Zapínané vypínačom, kovové, v retro štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa zlatá IP44 - Cederic Up
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych štvorcových 2-žiarovkových - Sandy
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa biela - Colja Novo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderná nástenná lampa zlatá okrúhla 2-svetlá - Sandy
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna štvorcová 2-svetlo - Sandy
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenná lampa čierna 2-svetlo IP44 so senzorom súmraku - Baleno II
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Nástenná a stropná lampa zlatá/mosadzná oválna IP44 - Noutica
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Skladom
Moderné zapustené nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP65 - Gem
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Klasická vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Daphne
Zapínané vypínačom, kovové, plastové
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna okrúhla - Edwin
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa tmavo bronzová - Transfer Groove
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Priemyselná nástenná lampa sivý betón obdĺžnik - Meaux
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Japandi nástenná lampa béžová s lanom IP44 - Jayla
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna 2-svetlo - Jeana
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderná nástenná lampa bronzová 2-svetlo - Jeana
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 - Mníchov
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Skladom
Moderné nástenné svietidlo tmavý bronz 2-svetlá - Transfer Double
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné nástenné svietidlo čierne 100 cm vrátane LED - Clockwise
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderné nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP65 - Steph
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Priemyselná nástenná lampa čierna 2-svetlá - Coen
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Dizajnové nástenné svietidlo čierne s opálovým sklom IP44 - Michele
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Art Deco nástenná lampa zlatá so sklom - Ayesha
Zapínané vypínačom, sklenené, do spálne a obývačky
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K čierna
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo






























































