






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu V-Tac máme skladom za cenu 109.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | Bez tienidla |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Typ | Luster na lanku |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné, bez stmievača |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 49 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 49 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 365 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 5220 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 49 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Series | PENDANT LIGHT V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, kovový, sklenený
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo