






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pomocou ovládača môžete nastaviť jas svietidla. Je možné meniť aj teplotu farby: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 195 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2800 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | FRAMELESS Briloner |
| Výrobca | Briloner |

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo



Plastový
Skladom


S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Drevený
SkladomDoprava zadarmo

Kovový
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo