Porovnajte ceny od 40,79 € do 47,99 € v 4 e-shopoch:
Globo 57032-1- LED Nástenné bodové svietidlo MARRIE 1xGU10/5W/230V + LED/12W/230V
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 40,79 € do 47,99 €:
História cien
- 21. 5. 2026 - 46,14 €
- 15. 6. 2025 - 46,14 €
- 17. 4. 2025 - 48,15 €
- 21. 5. 2026 - 42,45 €
- 15. 6. 2025 - 42,45 €
- 17. 4. 2025 - 42,45 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Moderné nástenné svietidlo. Vhodné na osvetlenie obývacej izby aj spálne. Obdĺžnikový zabudovaný LED panel. Vydáva príjemné teplé biele svetlo. Hlavný zdroj svetla vyžaduje žiarovku s výkonom max. 5 W a päticou GU10 (žiarovka nie je súčasťou balenia).
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Štýl | Moderný |
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul/GU10 |
| Max. príkon zdroja | 5 W/12 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 50 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 700 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia |
| Series | MARRIE Globo |
| Výrobca | Globo |
Podobné produkty

Bodové svietidlo Cone, 3x zlaté/čierne kovové tienidlo, b
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Moderné stropné bodové svietidlo čierne s okrúhlym dymovým sklom 3-svetlo - Teddy
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Moderné stropné bodové svietidlo čierne so zlatom 4-žiarovkové - Tubo
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Argon 8279 - Bodové svietidlo LUCINDA 1xE14/7W/230V čierna/zlatá
S napätím 230V, povrchová, výklopná
SkladomDoprava zadarmo
Bodové svietidlo Panta, 1x čierne kovové tienidlo, (možnosť polohovania), ch
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
Moderné stropné svietidlo čierne vrátane LED 2-svetlo - Nola
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Moderné bodové svetlo čierne so zlatým vnútrom 3-svetlo - Lofty
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Inteligentné čierne zlato vrátane WiFi GU10 - Tubo
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
Bodové svietidlo Cino, 1x čierne/chrómové kovové tienidlo, b
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Bodové svietidlo Gama, 1x čierne textilné tienidlo, (možnosť polohovania)
Povrchová
Na odoslanie o 3 dni
Moderné prisadené bodové svietidlo čierne vrátane stmievateľnej LED - Apollo
LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomModerné 1-fázové koľajnicové bodové svetlo čierne 2-svetlo - Iconic Scopio
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Koľajnicový systém s 3 bodmi čierny 1-fázový - Go
V modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetelné naklápacie - Lesly
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Bodové svietidlo Oxford, 3x kovové tienidlo (výber zo 4 farieb), (možnosť polohovania)
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Priemyselný reflektor čierny s drevom otočný a naklápací - Jakub
V industriálnom štýle, povrchová, drevená
Skladom
Klasické bodové svetlo medené - Jos 1
V rustikálnom štýle, medená, povrchová
Skladom
Briloner 2742-045 - Bodové svietidlo 4xE27/40W/230V
V retro štýle, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE 2xGU10/30W/230V IP44 čierna
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Nástenné bodové svietidlo MAYA LED/3W/230V 4000K čierna
LED, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Eglo 43386 - Bodové svietidlo MITCHLEY 2xE27/40W/230V
S napätím 230V, povrchová, výklopná
SkladomDoprava zadarmo
Štvorbodové stropné bodové svietidlo GU10 50 mm štvorcové - Stanley
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Priemyselné bodové svetlo čierne s dreveným naklápacím 4-svetlo - Tommy
Povrchová, drevená
Skladom
Zaoblené stropné bodové svetlo čierne s dymovým sklom 2-svetlo - Teddy
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Inteligentné zapustené bodové svietidlo čierne vrátane WiFi GU10 nastaviteľné - Qure
V modernom štýle, inteligentná
Skladom
Moderné zapustené bodové svetlo čierne nastaviteľné - Roof
V modernom štýle
Skladom
Sada 6 moderných zapustených bodových svetiel čierna nastaviteľná - Roof
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Bronzové nástenné bodové svetlo otočné a sklápateľné s vypínačom - Karin 1
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom
Moderné stropné bodové svietidlo čierne 4-žiarovkové - Tubo
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Trio Aruni bodové osvetlenie drevodekor 801100332 TR801100332
Povrchová, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Moderné prisadené bodové svietidlo čierne vrátane stmievateľnej LED 2-svetlá - Dionysos
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Inteligentné stropné bodové svetlo čierne s dymovým sklom vrátane Wifi P45 - Vidro
Povrchová, sklenená, inteligentná
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierne + DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo



