

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Briloner máme skladom za cenu 37.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Štýl | Retro |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
| Farba | Čierna |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E27 |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 4 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | RETRO Briloner |
| Výrobca | Briloner |

V modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
SkladomV modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
SkladomV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom

Povrchová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, bronzová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom