



Rozmery 60×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 60x120 cm Dĺžka 1200 mm Šírka 600 mm Farba Modrá Materiál Polyuretan Druh Kúpeľňová predložka Hmotnosť / ks 1.45 kg Balenie 1 ks EAN 8590913123412 Taric 57050030 Záruka 2 roky
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Farba | Modrá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x120 cm |
| Materiál | Polyuretan, Polyuretan |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Ean | 8590913123412 |
| Dĺžka (mm) | 1200 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Séria | Aqualine |
| Výrobca | Aqualine |

60×400 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×120 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, froté
Na odoslanie o 3 dni
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, z polyesteru, okrúhla
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Protišmyková, z polyesteru, kusová
SkladomDoprava zadarmo
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
40-50×50-80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 1 týždeň
60×90 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 1 týždeň
70×45 cm, kúpeľňová, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, bavlnená
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň