Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Eglo 95543 - Krištáľový stmievateľný luster TELLUGIO-S LED/36W/230V 2700-6500K
História cien
- 29. 4. 2026 - 146,9 €
- 24. 2. 2026 - 146,9 €
- 28. 11. 2025 - 167,9 €
- 20. 11. 2025 - 221,9 €
Popis produktu
Už nikdy nebudete chcieť byť potme. Ovládajte toto svietidlo napríklad len vypínačom, ale mobilom alebo tabletom si môžete vytvoriť dokonalú atmosféru jediným kliknutím. Vďaka funkcii SMART LIGHTING a vášmu smartfónu alebo tabletu dokážete so svietidlom zázraky. Stmievanie či regulácia teploty svetla z pohodlia gauča je len začiatok. Dokúpte k svietidlu zariadenie GATEWAY-S 95721 a pripojte ho do vašej domácej Wi-Fi siete. Potom už stačí stiahnuť aplikáciu OSRAM Lightify do mobilného zariadenia a vašej fantázii sa medze nekladú.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Hlavný materiál | Krištáľ |
| Zapínanie | Vypínač |
| Smart | Ano |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Ovládanie telefónom/LED technológia/Stmievateľné mobilným telefónom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 300 W |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Farba svetla | Denná biela/Studená biela/Teplá biela |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4380 lm |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Luster na lanku |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | TELLUGIO-S Eglo, SMART LIGHTING Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Odporúčame

Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster na lanku LAVA 1xG9/8W/230V béžová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný závesný luster na lanku FALCON SLIM LED/42W/230V priemer 50 cm biely + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Prisadený luster CAGE 3xE14/40W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný závesný luster na lanku TWISTER LED/48W/230V pr. 50 cm čierna +DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo na lane v lištovom systéme PIPE 3xGU10/10W/230V čierne
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Krištáľový luster na reťazi MOZART 5xE14/40W/230V zlatá
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Krištáľový luster na reťazi MOZART 4xE14/40W/230V lesklý chróm
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Závesný LED luster na lanku AXIS LED/30W/230V 120 cm čierny
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný luster na lanku FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Závesný luster na lanku WABI SABI 1xE27/40W/230V pr. 35 cm biely
Japandi, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 900429 - Luster na lanku VALDIOLA 1xE27/40W/230V
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster AIDA na lanku, 3× E27 (max. 60 W), 230 V, priemer 25 cm, dub
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo na lanku LAVA 1xG9/8W/230V bronzová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo BASKET 3xE27/60W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jupiter 1751 - Luster na reťazi SOFIA 5xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Globo 15707-3HR - Luster na lanku REID 3xE27/15W/230V pr. 27 cm dub
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Luster na reťazi ECLIPSE 10xE14/10W/230V 78x28 cm zlatý
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 43643 - Luster na lanku MARDYKE 1xE27/40W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom


























































