
Moderné bodové svetlo biele okrúhle nastaviteľné - Go Nine
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Inštalačná hĺbka 88 mm.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Tvar | Štvorcový |
| Montážný otvor | 70 mm |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Hĺbka zapustenia | 88 mm |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 95 W |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Funkcie | LED technológia |
| Celkový príkon svietidla | 15 W |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Typ | Podhľadové svietidlo |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Pätica | GU10 |
| Počet žiaroviek | 3 |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 1200 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | PENETO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
V industriálnom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, kovová
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, kovová
Skladom
LED, kovová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Bronzová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom

V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, bronzová, inteligentná
Skladom
V industriálnom štýle, v retro štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V industriálnom štýle, povrchová, drevená
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo