







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED žiarovka napr. na osvetlenie kuchynskej linky.Ušetrí až 80% energie v porovnaní s bežnými žiarovkami.18W svieti ako 200W klasická žiarovka.Obsahuje vypínač.Svieti teplým bielym svetlom.Možno prepojiť viac žiaroviek dohromady.
| Typ žiarivky | LED |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2700 - 3500K) |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia |
| Napätie | 230 V |
| Typ zástrčky | C |
| Miesto | Kuchyňa |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1600 lm |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Typ | Podlinkové svietidlo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 100 W |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Series | LINEAR Philips |
| Výrobca | Philips |

LED
SkladomDoprava zadarmo
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S klasickou žiarivkou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED
Na odoslanie o 2 dni
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
LED
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
LED
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Skladom
LED
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo