

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktické bodové osvetlenie na strop či stenu.Jednotlivé svetlá možno smerovať.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Štýl | Ostatné |
| Max. príkon zdroja | 35 W |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | GU10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | ESSENTIALS MERANTI Philips |
| Výrobca | Philips Massive |

V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
LED, chrómová, s napätím 230V
Skladom
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle
Skladom
Inteligentná
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V rustikálnom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V rustikálnom štýle, v industriálnom štýle, inteligentná
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, chrómová
Skladom
Povrchová, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
LED, chrómová, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, inteligentná
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, povrchová, výklopná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, v modernom štýle, chrómová
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Chrómová, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo