Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Eglo 92932 - LED lampa s klipom DAKAR 3 1xE14/4W/230V
História cien
- 30. 5. 2026 - 17,89 €
- 2. 4. 2026 - 17,89 €
- 9. 11. 2025 - 17,9 €
- 16. 8. 2024 - 24,9 €
- 15. 1. 2024 - 28,9 €
Popis produktu
LED Stolná lampa s klipom DAKAR 3. Táto LED stolná lampa s klipom je vyrobená z kovu s povrchovou úpravou lesklý chróm a z plastu v bielej farbe. Vypínač je umiestnený na kábli. Farba svetla je teplá biela. Životnosť zdroja je 15000.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Na písací stôl |
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| So štipcom | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Celkový svetelný tok | 230 lm |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Príkon zdroja | 4 W |
| Max. príkon zdroja | 4 W |
| Funkcie | Vypínač na kábli/LED technológia |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 20 W |
| Miesto | Pracovňa |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Typ | Lampa s klipom |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový príkon svietidla | 4 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ zástrčky | C |
| Pätica | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Series | LAMP WITH A CLIP Eglo, DAKAR Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Recenzie
Odporúčame

Stolná lampa čierna vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Stolná lampa hrdzavo hnedá vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Moderná stolná lampa čierna nastaviteľná - Java
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite LU19WT-BI- LED Stmievateľná stolná lampa SPACE LED/8W + LED/11W/230V biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
AMADEA Drevená stolná lampička guľatá, masívne drevo, rozmer 19 cm, český výrobok
LED, na písací stôl, v modernom štýle
Skladom
Japandi stolná lampa béžová - Organica
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED Stmievateľná stolná lampa s USB LED/7,5W/230V 3000K/4000K/5500K antracit
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 12 zlatých RGBW nabíjateľných stolových lamp vrátane nabíjacej stanice - Alessia
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Bodové svetlo Spike čierne nastaviteľné IP44 - Solo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa s lupou LED/12W/5V 3000/4200/6000K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/12W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Stolná lampa béžová vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Sada 12 stolových lámp tmavá bronz RGBW nabíjateľná vrátane nabíjacej stanice - Alessia
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco stolná lampa čierna s dymovým sklom - Vidro
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Priemyselné záhradné bodové svetlo hrdzavohnedé štvorcové IP65 - Lennard
Zapínaná vypínačom, v industriálnom štýle, kovová
Skladom
Sada 2 retro stolových lámp smotanová nabíjateľná IP44 - Granny
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Japandi stolná lampa čierna s ľanovým tienidlom - Dahlia
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Sada 2 stolových lamp bielych RGBW nabíjateľných IP54 - Pion
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Stolná lampa Hotel Chic béžová s opálovým sklom - Pallon Trend
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Krémovobiela/v zlatej farbe stolová lampa s textilným tienidlom (výška 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi- LED Stmievateľná lampa s bezdrôtovým nabíjaním REGINA LED/8,5W/230V biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa LED/24W/230V 3000-6500K CRI 92 čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Cottex B2175GR - Stolná lampa KLASSISK 1xE14/40W/230V
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Klasická stolná lampa/lampa notára mosadz s zeleným sklom - Banker
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Art Deco stolná lampa čierna s dymovým sklom 2-svetlo - Laura
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo



























































