

Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečka na vankúš zdobená výšivkou v detskom vzore. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Farba | Červená |
|---|---|
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571371690 |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |


45×45 cm
Na odoslanie o 1 deň




50×50 cm
Skladom



40×40 cm
Skladom


50×70 cm
SkladomDoprava zadarmo

45×45 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň











70×90 cm
Doprava zadarmo

45×45 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
