

Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečka na vankúš zdobená výšivkou v detskom vzore, farba: viacfarebná, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571371669 |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |


45×45 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň





40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom




40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom



40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom

40×40 cm
Skladom
40×40 cm
Skladom
50×50 cm
Skladom
70×90 cm
Doprava zadarmo


40×40 cm
Skladom