Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
DEKORAČNÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ PIERRE CARDIN INGA 40X40 CM TMAVOTYRKYSOVÁ
Rozmery 40×40 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 5,99 €
- 14. 5. 2026 - 6,05 €
- 3. 2. 2026 - 6 €
- 19. 1. 2026 - 5,99 €
- 7. 12. 2025 - 6,05 €
- 26. 5. 2026 - 5,99 €
- 23. 3. 2026 - 5,99 €
- 26. 5. 2026 - 6 €
- 14. 5. 2026 - 6 €
- 3. 2. 2026 - 6 €
- 19. 1. 2026 - 5,99 €
- 7. 12. 2025 - 5,99 €
Popis produktu
Zamatová dekoračná obliečka na vankúš s geometrickým motívom z kolekcie Pierre Cardin. Šírka: 40 cm, dĺžka: 40 cm, farba: tmavotyrkysová, hmotnosť: 320 GSM, zloženie: 100 % polyester.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
Parametre
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Modrá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571188175 |
| Hustota látky | 320 GSM |
| Kolekcia | Pierre Cardin |
| Rozmery | 40 x 40 cm |
| Výrobca | Pierre Cardin |
Odporúčame

8,16 €
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
20,99 €
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Bavlnená, s kvetinami
Skladom
28,49 €29,99 €
Bavlnené obliečky Renforcé – Gloria čierne
Bavlnená, s kvetinami, šírka
Skladom
31,9 €
Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom






























































