


Rozmery 40×40 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 6,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečka na vankúš je vyrobená z veľmi príjemnej látky na dotyk a je dostupná v širokej škále farieb. Zloženie: 100% polyester, hmotnosť: 210 g/m 2, zapínanie: zips, rozmer: 40x40 cm. Farby zobrazené na obrázkoch sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Ružová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988486069 |
| Hustota látky | 210 GSM |
| Rozmery | 40 x 40 cm |
| Výrobca | Darymex |

Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, štvorcová, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, polyesterová
Skladom
40×40 cm, jednofarebná, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka, so zipsom
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, v rustikálnom štýle, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, v tvare valčeka
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, štvorcová, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň