







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou, trvácnosťou, odolnosťou voči nárazom a ľahko sa čistí. PVC je možné použiť v administratívnych budovách so strednou intenzitou zaťaženia, napríklad v školách, nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach či obchodných prevádzkach. ▪ Celková hrúbka: 2 mm ▪ Celková hmotnosť: 2100 g/m²
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Tmavý |
| Dekor | Betón |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Sivá |
| Umiestnenie | Chodba,Komerčné priestory |
| Záťažová trieda | 32 - komerčné priestory; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Vhodný pod kolieskovú stoličku |
| Kolekcia | Activia |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.4 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 250 cm |

Dekor betón, vzorovaná
Na odoslanie o 2 týždne
PVC, tmavá, dekor betón
Na odoslanie o 1 týždeň
46×46 cm, výška, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
20×1 cm, priemer, drevená

46×0 cm, priemer, vinylová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
PVC, svetlá, vzorovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC, tmavá, vzorovaná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, samolepiaca, dekor betón
Skladom

PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor dub

Laminátová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
Výška, hĺbka, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
122×1 cm, priemer, drevená

1 220×19 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň