


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha ORION s jednoduchým vzorom je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi odolný voči záťaži a bezpečný pri chôdzi . Má antistatickú vrstvu a veľmi ľahko sa čistí.
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Tmavý |
| Dekor | Betón |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Sivá |
| Záťažová trieda | 32 - komerčné priestory; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Vhodný pod kolieskovú stoličku |
| Podklad | Protišmyková guma |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.5 mm |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Rozmer | 200 cm |

PVC, tmavá, dekor betón
Na odoslanie o 5 dní
PVC, tmavá, vzorovaná
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, svetlá, vzorovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
46×46 cm, výška, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dekor betón, vzorovaná
Na odoslanie o 2 týždne
20×1 cm, priemer, drevená

20×1 cm, priemer, drevená

Výška, hĺbka, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Laminátová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
PVC
Na odoslanie o 5 dní
1 220×19 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, samolepiaca, dekor betón
Skladom
124×1 cm, výška, priemer

46×0 cm, priemer, vinylová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vinylová, PVC, dekor betón
PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor dub
Skladom
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
122×1 cm, priemer, drevená

13×1 cm, výška, priemer

PVC
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní
122×20 cm, priemer, drevená

13×650 cm, výška, priemer

124×7 cm, výška, priemer

PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
13×7 cm, výška, priemer

19×129 cm, výška, priemer
Skladom
13×7 cm, výška, priemer

13×1 cm, výška, priemer

13×64 cm, výška, priemer

100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní