










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec s motívom roztomilého zvieratka líšky, je určený do detskej izbičky, deti milujú takéto vzory, zároveň svojou jemnou farbou sa koberec nenútene stane súčasťou izbičky a vie krásne zútulniť a spestriť interiér detskej izbičky. Koberec je veľmi príjemný na dotyk. Vaše deti budú tento koberec milovať. Vrelo odporúčame! ▪ Výška vlasu: 8 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 1,40 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 100 cm |
|---|
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Luna Kids |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

140×190 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
140×190 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
140×190 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, kusový
Skladom
160×220 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Cesta, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní