














Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec s krásnym dizajnom na doplnenie každej detskej izby. Rozmaznávajte svoje chodidlá a doprajte im príjemný došľap. ▪ výška vlasu: Cca 9 mm ▪ celková hmotnosť: Cca 1,2 kg/m2 ▪ materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 120 cm |
|---|
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | BCF Flash |
| Rozmer | 120x160 cm |
| Dĺžka | 160 cm |

Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 6 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
200×300 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
133×133 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×220 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
Hrací, kusový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, pre dievča, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
160×225 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hrací, klasický, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
1 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×225 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní